
Алюмінієвий подовжувач до алмазної коронки(L 500mm, 1.1/4" UNC)
3 500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 002
+380 (95) 815-65-57
- +380 (96) 863-34-72
- +380 (66) 955-94-61
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високо міцний дюралевий сплав подовжувача дуже гарно проявляє себе з алмазними коронками діаметром від 42мм до 350мм в сверлінні високоармованого бетону а інших абразивних матеріалів, завдяки сплаву має полегшену вагу (1.5кг), та сприяє в полегшені в роботі та в транспортуванні. Підходить для роботи з дрилями які мають мікроудар. Функціональність подовжувача це подовження алмазної коронки при нестачі власної довжини.
Різблення тато/мати 1.1/4" UNC, довжина 500mm
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Алмаз Сервіс |
| Довжина | 500 мм |
| Тип свердління | Сухе |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування коронки/пилки | Бетон, Залізобетон, Високо армований бетон |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | 1 1/4" |
| Матеріал | Біметал |
| Мінімальний діаметр | 42 мм |
| Додаткові функції | |
| Під'єднання пиловідведення | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴






