
Алюмінієвий подовжувач до алмазної коронки(L 200mm, 1.1/4" UNC)
1 500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 001
+380 (95) 815-65-57
- +380 (96) 863-34-72
- +380 (66) 955-94-61
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подовжувач до алмазної коронки, виготовлений з високоміцного алюмінієво-дюралевого сплаву з з дотриманням технологічних вимог. Підходить для професійного та побутового використання з коронками алмазного сверління високоармованого бетону, цегли, газоблоку, шлакоблоку, ФБС та інших абразивних матеріалів. Призначення подовжувача це збільшення дожини місця сверління. В роботі проявив себе чудово, завдяки алюмінієвого сплаву має невелику вагу (0,5кг), завдяки чому полегшує роботу двигуна для залізобетонного сверління. Різблення тато/мати 1.1/4" UNC, довжина 200mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип свердління | Сухе |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Алмаз Сервіс |
| Додаткові функції | |
| Під'єднання пиловідведення | Да |
| Основні атрибути | |
| Тип хвостовика | 1 1/4" |
| Застосування коронки/пили | Бетон, Залізобетон, Високо армований бетон |
| Мінімальний діаметр | 42 мм |
| Діаметр | 42 мм |
| Довжина: | 200 мм |
| Матеріал | Біметал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴






